• Свеж
Northlight 8 Сјајна Сребрена Елени Главата Божиќ Порибување На Носителот

Northlight 8 Сјајна Сребрена Елени Главата Божиќ Порибување На Носителот

Rating 
DEN 480.48

Од стока
Во магацинот

Машки Елени Главата Порибување На Носителот.Сјајна 8 точка buck; совршен за ловец во вашиот живот.Пондериран дното за подобра стабилност кога го држите вашиот порибување.Метална кука во предниот за лесно да виси.Мерките 8 инчи широка од 5 инчи, широк од 4 инчи длабоки.Екранот на вашиот Божиќ чорапи со малку glitz оваа сезона со овој сјајна сребрена порибување на носителот.На елени седи на својата сјајна база и да е, сигурни да додадете некои pizazz до вашиот постоечки Божиќ декор.Тоа може да биде лесно да се прикажува на екранот на вашиот mantlepiece или речиси секоја рамна површина со предност.Оваа сребро елени главата е сигурно да се создаде траен носталгични спомени за вашето семејство!Карактеристики : .Buck главата порибување на носителот.Сјајна сребрена срни и база.8 точка buck главата.Пондериран база за дополнителна стабилност додека го држите вашиот чорапи.Метална кука во предниот за лесно порибување виси Димензии : 8"H x 5"W x 4"D. Материјал(s) : метал.

Детални спецификации

Додатоци на производи