• Свеж
Миленичиња Облека, Зима Куче Качулка Sweatshirt Топло Мачка Шарени Џемпер Прилагодливи Drawstring Грб Мека Памучна Костим за Кученце Мали Средни Кучиња

Миленичиња Облека, Зима Куче Качулка Sweatshirt Топло Мачка Шарени Џемпер Прилагодливи Drawstring Грб Мека Памучна Костим за Кученце

Rating 
DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

★ Големина : M-Назад Должина 25cm, Градите 35cm, Вратот 29cm. ★ Материјал : Ова куче дуксери се направени од памучен материјал, мека и удобно, топло доволно, вашето милениче ќе изгледаат повеќе привлечни и модерен!. ★ Дизајн : Боја-контраст шарени дизајн го прави кучето качулка модерен и популарни, вашиот кучиња ќе стане фокусот кога носат кучето sweatshirt. ★ Куче sweatshirt погоден за мачки, кутре мали кучиња и средни кучиња.Тоа ќе помогне за намалување на намалувањето на косата во куќата и да се избегне боење трева или други нечистотии при одење на вашето домашно милениче. ★ Дише, Лесни, Меки Ткаенини го Прави Вашиот Слатка Куче се Чувствуваат Поудобно и топло време на студената есен и зима.Погоден за секојдневна носат за Одење,Отворено,Спорт ,Дома, на Патување во зима и совршен за партија, фотографии и одмор.Име : Шарени Куче Качулка Sweatshirt.Материјал : Памук.Модел : Шарени.Големина : S-Назад Должина 20cm, Градите 30cm, Вратот 26cm.M-Назад Должина 25cm, Градите 35cm, Вратот 29cm.L-Назад Должина 29cm, Градите 40cm, Вратот 32cm.XLНазад Должина 33cm, Градите 46cm, Вратот 35cm.XXL-Назад 37cm Должина, Градите 52cm, Вратот 38cm.Пакет Содржи : 1*Куче Дуксери.

Детални спецификации

Додатоци на производи