• Свеж
Спортови и Активности на Отворено / 12x42 Висока Моќност Двоглед Компактен за Птицата Гледа BAK4 Призма FMC Леќа Живот Водоотпорен Бинокуларна со слаба Светлина Ноќ Визи

Спортови и Активности на Отворено / 12x42 Висока Моќност Двоглед Компактен за Птицата Гледа BAK4 Призма FMC Леќа Живот Водоотпорен

Rating 
DEN 2188.80

Од стока
Во магацинот

Професионални Висок Напојува Двоглед : Двоглед со 12x висока моќност зголемување и 42mm цел леќа.Тоа, исто така, има повисока резолуција,поголема светлина и мини нарушување, обезбедува светла и остри слики без боја разлика.Совршен двоглед за птицата гледа, концерти, фудбал,качување, пешачење, возење, гледајќи дивиот свет и сценографијата.Јасно Слаба Светлина Визија : На Двоглед може да донесе јасна визија во слаба светлина состојба, но не и во не целосно во темнина.Совршен за Концерти во текот на ноќта. ★Задоволни-Ако не сте задоволни со купување искуство, само нас контакт и да ни кажете што можеме да направиме за да го реши проблемот!Ако производ не ги исполни вашите очекувања или не одговара на описот, ние ќе го замени производот или враќање 100% од парите за вас.Спецификации : Зголемување : 12 XObjective Дијаметар : 42mm Eyepiece Дијаметар : 20mm Prism Материјал : BAK4 Field : 87m/1000m Focus Режим : Централна Focus Waterproof Ниво : Живот Waterproof Package : 1 x Двоглед.Издржливи, Водоотпорен & Удобен Зафат : моќен двоглед е направен од гума-оклопни слој и кожа, оптика со магла-доказ слој го спречува влага, прашина и остатоци од добивање внатре во двоглед, го осигурува водоотпорен,шок-отпор, траен и обезбедува цврст стисок.

Детални спецификации

Додатоци на производи