• Свеж
Нерѓосувачки Челик Педикир Малку Вежба за Нозете,Метал Помине Вежба Битови Пескарење Полирање Главата Додатоци за Поправка на Подножјето на Кожата (A1F)

Нерѓосувачки Челик Педикир Малку Вежба за Нозете,Метал Помине Вежба Битови Пескарење Полирање Главата Додатоци за Поправка на Подножјето

Rating 
DEN 282.96

Од стока
Во магацинот

Функција : 1.6 во Мелење Главата Ширина : 10мм / 0.1 во Мелење Главата Должина : 16mm / 0.Компактен и исклучителен дизајн е погодно за вас да се носат и продавница, и е погодно за вас да се носат на патување. 【Одговара на повеќето електрични помине вежба машина】- На Педикир Вежба Малку,универзална големина одговара за повеќето професионални електрични помине вежба машина.35 мм, погоден за повеќето помине вежба машина.4 во Справи со Ширина : 2.Тоа е погоден за нокти и вештачки нокти.Па може да се преструктурираат,полски,smoothen,мелење,изостри,издлаби и neaten на гел ноктите лесно и брзо. Главно се користи за полирање и поправка на стариот мртвата кожа од стапалата на нозете за да се направи кожата на нозете се изедначи.Убава ноктите алатки, може да заврши сите видови на професионални помине работа.Одличен нокти алатка за сите професионални manicurist или почетник нокти.Ги отстраните мртвите кожата, ги исклучите кутикулите, чиста sidewalls и ноктите работ без напор. Exfoliates кожата без да се оштети нормална кожа на нозете, брзо и ефикасно, да ви донесе олеснување.1 во Мелење Главата Должина : 16mm / 0. 【Применливи луѓе】- Ноктите Полирање на Битови е многу погодна за нокти салони, козметички салони, бањи или лични помине педикир, DIY помине уметност дома. 【Компактен вежба дизајн】- Метал Помине Вежба Битови со својот лесен дизајн и мала тежина, тоа е погодно за поединци и семејства за да го користите во секое време, насекаде.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New Item Type
Size Chart:
Model
Model:
  A1C  Handle Length
Package List:
1 x Nail Drill Bit 1 x Storage Box

Додатоци на производи