• Свеж
Ноктите Прашина Колектор, 60W Силна Моќ Воздух Удар Фен Стигнале Лактот Дизајн на Вентилатор, Педикир Маникир Машина Табела Помине со Правосмукалка Вшмукување Екст?

Ноктите Прашина Колектор, 60W Силна Моќ Воздух Удар Фен Стигнале Лактот Дизајн на Вентилатор, Педикир Маникир Машина Табела Помине

Rating 
DEN 1965.36

Од стока
Во магацинот

ФИЛТЕР ЕКРАН ЛЕСНО ДА се ЗАМЕНИ : може да се чистат и се користи постојано,обновливи филтер,Користете фен за коса за да свират, но не се мијат тоа, генерално се користи со висока фреквенција, може да се користи на 3-4 месеци.ШУПЛИВИ ДИЗАЈН : ова помине прашина колектор кој е опремен со 60 W силна моќ фан, иновативни вшмукување вакуум дизајн го прави мелење ноктите повеќе удобен и повеќе случајни. Голем фен со пространа простор, па во можност да се справат со двете раце и нозе под фен одеднаш ★3.ПОЕДНОСТАВНО ДА ФУНКЦИОНИРААТ : висока ефикасност топлина дисипација,со голема брзина, но ниско ниво на бучава,повеќе дисипација на топлина за да се осигура дека машината не е лесно да изгори кога се работи, продолжување на животот на машината, рамката донесува квалитетни материјали, на сила е голем, нарушување е минимално, и издржливост е долга, идеален за домашна и професионална употреба.Исто така, се убав подарок за дамите кои сакаат Нокти Спецификација : Предмет Тип : Помине Уметност Додатоци Материјал : ABS Објект Боја : Бела, Розова (Изборен) Приклучок : НИ Plug Напон : 100-240 V Моќност : 60 W Децибели Бучава : 45db Објект Големина : Прибл.ДВОЈНА ЦЕЛ : плоштадот послужавник и растеглив цевка се двете достапни, ноктите прашина колектор фан,100% вакуум ефект, без прашина снема,додека други помине прашина колектор само 70-80% вакуум ефект, прашина ќе лета надвор.

Детални спецификации

Item Type:
Nail Art Accessories
Material:
ABS
Item Color:
White, Pink (Optional)
Plug:
US Plug
Voltage:
100-240V
Power:
60W
Noise Decibels:
45db
Item Size:
Approx. 19.5 x 21 x 7 cm / 7.7 x 8.3 x 2.8 inch
Package Weight:
Approx. 1330 g / 46.9 oz
Function:
Nail Dust Collector
Package Include:
1 * Main Machine :
1 * Tube :
1 * Lid :
1 * Power Adapter :

Додатоци на производи