• Свеж
Машина За Сушење На Ноктите Полски Сушење Светилка, Ноктите Лекување Машина, Салон За Убавина, Салон Професија Домашна Употреба

Машина За Сушење На Ноктите Полски Сушење Светилка, Ноктите Лекување Машина, Салон За Убавина, Салон Професија Домашна Употреба

Rating 
DEN 1694.40

Од стока
Во магацинот

Три-ниво интелигентни времето функција, 30 секунди, 60 секунди, и 90 секунди се достапни за да ги задоволат вашите различни потреби.Функција : 1.USB интерфејс може да биде поврзан со мобилен напојување, компјутери и други USB-погонски уреди, што го помине manicuring полесно и поудобно.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : лак Dryer Material : ABSColor : White Lamp Монистра : 12 Power Снабдување на Владата : USB интерфејс моќ supply Wavelength : 365nm, 405nm Power : 36w Applicable Повод : апарати за Домаќинство, ноктите салон, итн.УВ / dual LED извор на светлина, 12 светилка монистра, ефикасно сува лак. Откако ќе се стави својата рака на неа, тоа ќе започне автоматски, и работата е компактен и едноставен за користење, која може да се користи во почетниот помине продавници.Тајмер : 30 години, 60-тите, 90-тите години(Автоматски и безболна сензор) Пакет Листа : 1 x Помине Lamp1 x USB Cable1 x Прирачник.

Детални спецификации

Додатоци на производи