• Свеж
ЗОШТО-YUE УВ LED Помине Светилка 48W УВ Светлина Помине Фен за Сите Гелови Двојна Раце 36Leds Нокти Светилка Автоматскиот Сензор Дното Професионални Помине Уметност Алатк

ЗОШТО-YUE УВ LED Помине Светилка 48W УВ Светлина Помине Фен за Сите Гелови Двојна Раце 36Leds Нокти Светилка Автоматскиот Сензор

Rating 
DEN 712.80

Од стока
Во магацинот

Сушење Скоро Сите Помине Гел : вклучувајќи помине led гелови, ноктите гелови, ноктите тешко гелови, градител гел, ноктите скулптура гел, гел, и LED помине гел и други гел се користи。.Широк Простор за да се Излечи 5 Ноктите на Едно Време : Голем доволно простор на УВ помине фен може да лекување на 5 Нокти во исто време.LED помине светилка обезбеди својства ,брзо, многу енергетски ефикасни и трајни изградба,Реши ги направија ноктите светилка паметни и user-friendly.Зачувај Вашите Пари: Protable и лесен за користење, совршен за DIY помине ентузијасти, уживаат DIY ноктите дома наместо да оди на салон за убавина.Ув гел ноктите ламба, исто така, совршен подарок за вашите пријатели и семејството。.User-friendly Дизајн:Лесни, моќен, заштеда на време, компактен дизајн, лесен за употреба и чиста.Доволно голема простор на УВ помине фен може да лекување на 5 Нокти во исто време.LED помине светилка монистра обезбеди уникатни својства ,брзо, многу енергетски ефикасни и трајни изградба,Реши ги направија ноктите светилка паметни.Доволно голема простор на УВ помине фен може да лекување на 5 Нокти во исто време.LED помине светилка монистра обезбеди уникатни својства ,брзо, многу енергетски ефикасни и трајни изградба,Реши ги направија ноктите светилка паметни.

Детални спецификации

Додатоци на производи