• Свеж
Џин-Сиу УВ LED Помине Светилка 84W LED Фен Двојна Раце 45 КОМПЈУТЕРИ УВ за Лекување на Гел лак со Движење Сензори Нокти Салон Алатка Лекување Светилки

Џин-Сиу УВ LED Помине Светилка 84W LED Фен Двојна Раце 45 КОМПЈУТЕРИ УВ за Лекување на Гел лак со Движење Сензори Нокти Салон Алатка

Rating 
DEN 1391.52

Од стока
Во магацинот

производ големина : 21 * 205 * 92mm5. што е стандард за напојување општи моќ, притискање на клучните 99 s за околу 2 s, моќта е двојно или откажани два пати (моќноста е двојно во 10 сек.Бренд : Џин-Siu How да користите адаптер : Поврзете го помине светилка и адаптер пред да наполнат со енергија, тогаш приклучете го адаптерот во штекер, и конечно вклучување на чашката!Лесен-за-користење LED помине светлина, со ова ДОВЕДЕ гел ноктите светлина, ќе најдете дека станува помине техничар е така лесно.

Детални спецификации

Додатоци на производи