• Свеж
XXF-Продавница Дрво Нога Када Када, Базен Нога Впие Кофа,Нога Када за Впива Нозе Педикир Нога Бања,Дрво Кофа за Дома,Големи Нога Бања Слив

XXF-Продавница Дрво Нога Када Када, Базен Нога Впие Кофа,Нога Када за Впива Нозе Педикир Нога Бања,Дрво Кофа за Дома,Големи Нога

Rating 
DEN 5016.48

Од стока
Во магацинот

Поради осветлување проблеми,prod2.Совршена алатка за нозете замор олеснување и опуштање.За Нога Впие Bath When ќе го користите,верувам дека ќе љубов нашата нога впие бања,Тоа ќе ви помогне да се намали заморот,крајот на вашиот ден,и во голема мера ќе им помогне на вашиот сон.Природни цврсто дрво,трајни,здравствено еколошки.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Тоа ќе го подобри вашето спиење и на вашето тело квалитет.Издржливи и цврсто дрво со природна арома на дрво.Од електричното греење нога бања барел со роман функции може да се појави истекување феномен по долго за користење,што ќе претставува потенцијална закана за нашата health.Зошто треба да нога бања користат дрвени барел?Редовната употреба на дрвени буриња за да се впие нозе може да се ублажат различни физички симптоми од чемпрес дрво може да се користи како традиционална Кинеска медицина.◆Материјал : Дрво◆Дрвен материјал : Cedar◆Големина : Горниот дел од надворешниот дијаметар : 42 см,барел висина околу 35 см◆Карактеристики : долготрајни изолација,топло тело,релаксација,здравје и заштита на животната средина ◆[Функција]дрвена нога бања може да се користи на нога бања за ублажување на заморот и подобрување на Спиење.[забелешка]1.

Детални спецификации

Додатоци на производи