• Свеж
WSSSH Нога Бања Барел Домаќинство Нога Бања Барел Масажа Thermostatic Задебелување Нога Бања Барел

WSSSH Нога Бања Барел Домаќинство Нога Бања Барел Масажа Thermostatic Задебелување Нога Бања Барел

Rating 
DEN 1173.60

Од стока
Во магацинот

Потопување на целата нога во длабока вода е добра алатка за да се релаксираат уморни нозе.Тоа е функциите на промовирање на метаболизмот, убавина, ублажување на заморот, како и подобрување на спиењето.Тоа е исто така опремен со нога massager да се промовира циркулацијата на крвта.Јасно текстура, топла боја, силен и издржлив。.Длабоко нога бања масажа за да се промовира циркулацијата на крвта.Име на производ : Нога Bath Size : 36*23cm Package листата : 1x нога бања кофа.

Детални спецификации

Додатоци на производи