• Свеж
harayaa 2 парчиња Нога Рефлексологија Активира Точка Масажа Алатка

harayaa 2 парчиња Нога Рефлексологија Активира Точка Масажа Алатка

Rating 
DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Опис : - врши со природен материјал, долготраен, супер лесно да се грижи.Голема, особено за почетници да се направи само масажа за да се даде многу релаксирачки и подмладителен третман во само неколку минути или салон употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи