• Свеж
2 Пакет Plug-in Nightlight LED Ноќ Светлина Бела Рака Подготвени Морска Желка Сина со Мрак-да-Зората Сензор за Детска Соба, бебе соба, Кујната, Ходникот

2 Пакет Plug-in Nightlight LED Ноќ Светлина Бела Рака Подготвени Морска Желка Сина со Мрак-да-Зората Сензор за Детска Соба, бебе

Rating 
DEN 741.60

Од стока
Во магацинот

НАПОН : AC 110 V-220 V/50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W. АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога амбиентниот светлосни станува недоволен.ПРИКЛУЧЕТЕ се на власт,ноќ светлина според амбиентална светлина и светлината за автоматско регулирање на LED осветлувањето.Се КОРИСТИ : Топла Светлина Ноќни Ламби за Доењето и за Спална соба, Бања, Кујната, Ходникот, по Скали.НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ : Уникатен и забава дизајн, оваа ноќ светлина ќе се направи прекрасен роденден подароци, Божиќ подароци, посета на подароци, или фестивали дарови на своите деца, дете, внук, внука, внука, внук, пријатели итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи