• Свеж
Моделот елени Ноќ Светлата Затворен,Ѕид Декоративни Nightlights за Спалната соба Расадник Бебе Соба Plug-in LED

Моделот елени Ноќ Светлата Затворен,Ѕид Декоративни Nightlights за Спалната соба Расадник Бебе Соба Plug-in LED

Rating 
DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

Добро дизајниран мини outlook е простор-за заштеда на енергија и не го блокира дното штекер за други уреди.Net Тежина:60g; 6.5 W, без користење прекумерна електрична енергија; долготраен ДОВЕДЕ до to60000 часа не се грижите за сијалицата заменете.Со Помош На Неговиот Компактен Дизајн, Оваа Модерна Ноќ Светлина Може да Биде Вклучен Во Било кој Стандард се Користи Затворен Вентил, Остава 2 Штекер Слободни За Други Уреди.ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ : Max 0.Само вистинската количина на светлина, не груби за вашите очи; совршен за добивање на до во текот на ноќта и не морале да го вклучите светлата да се разбуди другите нагоре, го осветлуваат сите пречки во собата.МАЛА, КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : 3 во W x 4.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви дополнителни прашања.Ја придружува вас и вашето семејство со овој удобен LED ноќ светлина.Тековната:≤25 MA; 4.Излезен Напон:DC2.Димензија:3 во W x 4.Велат здраво на лесен, безбеден и удобен живот во текот на ноќта.

Детални спецификации

1. Input Voltage:AC110-127V; 2.Output Voltage:DC2.8V; 3.Current:≤25MA; 4.Dimension:3 in W x 4.5 in D x 2 in H (76mm x 114mm x 48mm); 5.Net Weight:60g; 6.Power:0.5W; :

Додатоци на производи