• Свеж
Среден запад Алатка за & Прибор за јадење Лим Notcher - 31-Степен Ладно Валани Челични Notcher со 1-3/16 Грлото Длабочина & V-Изрез Конектор Јазичиња - MWT-N1

Среден запад Алатка за & Прибор за јадење Лим Notcher - 31-Степен Ладно Валани Челични Notcher со 1-3/16 Грлото Длабочина & V-Изрез

Rating 
DEN 1752.72

Од стока
Во магацинот

ТЕШКИ РАКА NOTCHER - Намали 30-степен В-рецки да се формира конектор табови со овој среден запад рака notcher.ЧИСТО БРАЗДА - Ова сигурен рака notcher чисто рецки намалувања во внатрешноста forners за fabricating конектор табови.УДОБНО КОСТЕЦ - Куш ' N-Моќ костец согласува со предлогот на корисникот раце и вовлечен ребра се спречи рака и прст пропаѓање.СИЛНИ се СПРАВИ Изработени со висока затегнувачка цврстина челик нема да се наведнуваат од страна притисок и обезбедува ефикасна реализација на рака сила за сечење сила. 1-3/16" ДЛАБОЧИНА - Лесно да се направи парчиња со овој фалсификувани сечење на вилицата и способноста да се намали 1-3/16" на длабочина.Ако ви се грижи за квалитетот на алатки ги користите или да го продаде, ќе го цениме компанија која се грижи за квалитетот на алатки тоа го прави.Ние се гордееме во нашите односи со лим работник и се горди за производство и понуда до нив специјалност рака алатки кои ги задоволуваат нивните потреби.Со MW-N1 31-Степен Notcher намалувања на 31-степен В-изрез да се формира конектор табови.

Детални спецификации

Додатоци на производи