• Свеж
Нерѓосувачки Челик Gua Ша Стружење Масажа Алатка Во Собата, 6 Парчиња Меките Ткива Мобилизација Физикална Терапија Алатка, Мускулите Scraper Масажа Сет

Нерѓосувачки Челик Gua Ша Стружење Масажа Алатка Во Собата, 6 Парчиња Меките Ткива Мобилизација Физикална Терапија Алатка, Мускулите

Rating 
DEN 2063.76

Од стока
Во магацинот

Алуминиумска Кутија за Складирање : Со цел да се осигура дека ќе ја прими стоката во најдобра состојба, Ние се обезбеди Алуминиумска кутија за да ги чувате по употребата.Медицински Одделение Материјал : Направен од високо-квалитет на медицинскиот-одделение 304 од не ' рѓосувачки челик.По повеќе полирање, на површината на алатката е како огледало, мазна и издржливи.Можете да изберете масажа алатки според вашите лични желби.Принцип : се Користи еластичност и пластичност на сврзното ткиво за ефикасно олеснување на замор, болка и повреда преку меките ткива масажа, лекување adhesions и лузни предизвикани од страна на операции, повреди, и прекумерна употреба на мускулите.На цврстата алуминиумска кутија спречува оштетување предизвикано од удирањето на внатрешниот производ површината.Посочената дизајн може да се користи за помали зглобовите на телото.

Детални спецификации

Додатоци на производи