• Свеж
BGA Серија Горат-во Штекер,ALLSOCKET-BGA415-C-0.4 BGA Пакет Флеш IC-Сиднеј,Кориснички Услуги за 0.4 mm,0.5 mm,0.65 мм,0.8 mm,1.0 mm Теренот Целосна Иглички Clamshell NAND ФЛЕШ Адаптер(BGA415,0.4 MM Теренот)

BGA Серија Горат-во Штекер,ALLSOCKET-BGA415-C-0.4 BGA Пакет Флеш IC-Сиднеј,Кориснички Услуги за 0.4 mm,0.5 mm,0.65 мм,0.8 mm,1.0

Rating 
DEN 415.20

Од стока
Во магацинот

ALLSOCKET-BGA415-C-0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУЧОЦИ, CLAMSHELL СТИЛ, СО ЦЕЛОСНА PIN ОПЦИЈА.ТЕРЕНОТ : 0.4 mm,0.5 mm,0.65 мм,0.8 mm,1.0 mm, КАКО И НЕПРАВИЛНИ ТЕРЕНОТ.МАТЕРИЈАЛИ КОНТАКТИBERYLLIUM БАКАР; ПОЗЛАТАЗЛАТО ОБЛОЖЕНО СО ТЕКОТ НА НИКЕЛ.ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ОЛОВО ВРЕМЕ : 3-5 BUINESS ДЕНА(ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПРЕД ЦЕЛ).

Детални спецификации

Додатоци на производи