• Свеж
Ѕидот Налепница,6Pcs Декоративни Широко се Користи PVC самолепливи Исклучителна Лист Прозорец Налепница за Детска Соба Привлечни за

Ѕидот Налепница,6Pcs Декоративни Широко се Користи PVC самолепливи Исклучителна Лист Прозорец Налепница за Детска Соба Привлечни

Rating 
DEN 772.80

Од стока
Во магацинот

Опис : Помош само-лепило и мазна функција, оваа decal лесно може да се заглавени насекаде и е удобно за вас да допрат.Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, тоа е издржлив и практични.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Предложи Простор Одговара : Момчиња Соба, Девојки Соба, Студија Соба,Канцеларија, Трпезарија, Бања, Спална Соба, Дневна Соба, Продавници, Кујна.Со отпорност на вода и лист шема дизајн, може да се широко се користат дури и во влажни услови, и ги красат вашата соба многу добро.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Должината на овој decal е 21cm и ширина е 14.Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, тоа е издржлив и практични.Големина : 21cm x 14.

Детални спецификации

Додатоци на производи