• Свеж
WallDesign Паун Пердув Шема - на Полноќ Сина Боја - Сет на 68 Ѕид Налепници 3 во Сина Полноќ

WallDesign Паун Пердув Шема - на Полноќ Сина Боја - Сет на 68 Ѕид Налепници 3 во Сина Полноќ

Rating 
DEN 2191.20

Од стока
Во магацинот

- Се трансформира во вашата здодевни соба во свој дизајнер соба брзо и лесно, со додавање на овие Wall Design модели.Полноќ Сина Боја Налепници со Мат финиш - Совршени за насликаните ѕидови.6 инчен секој.- Тоа може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина.Земјопоседници сакаат тоа!. - Место нив случајно или со цел да се создаде убава по ефект.Издржливи & долготрајни се Отстранува кога сакате да промените или да се движат надвор.Домот Обоен изглед - Место тоа, случајно или да направи вашиот сопствен Модел. (ако вашите ѕидови се лесно текстура тоа се уште ќе работи одлично. - На налепници во собата може да се шири рамномерно во текот на 3-4 ѕидовите на вашата соба.) Се применува за да се ѕидови, врати, прозорци и - каде што сакате!Голем креативен!- Многу побрзо, почиста и полесно отколку сликарство & ефикасна од позадина.Опашот на Пердув Дизајн - Сет на 68 посебни налепници - 3 инчи од 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи