• Свеж
WallDesign Паун Пердув Шема - Боја - Сет на 68 Ѕид Налепници 3 во Сина боја

WallDesign Паун Пердув Шема - Боја - Сет на 68 Ѕид Налепници 3 во Сина боја

Rating 
DEN 1665.60

Од стока
Во магацинот

Опашот на Пердув Дизајн - Сет на 68 посебни налепници - 3 инчи од 2.6 инчен секој.Сина Боја Налепници со Мат финиш - Совршени за насликаните ѕидови.Домот Обоен изглед - Место тоа, случајно или да направи вашиот сопствен Модел.Брз и Лесен Декорација - Персонализирате вашата соба со Wall Design модели.Издржливи & долготрајни се Отстранува кога сакате да промените или да се движат надвор.Овој дизајнер налепница е идеален за надополнување на вашиот насликани соба ѕидови. - Се трансформира во вашата здодевни соба во свој дизајнер соба брзо и лесно, со додавање на овие Wall Design модели. - Место нив случајно или со цел да се создаде убава по ефект. - На налепници во собата може да се шири рамномерно во текот на 3-4 ѕидовите на вашата соба. - Достапни во 35 боите на вашиот избор - види БОЈА ШЕМА на сликата.- Секој графички е направен од висок квалитет, самолепливи винил.Тоа е лесно да се отстранат и да не остава остатоци зад себе.- Тоа може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина. (ако вашите ѕидови се лесно текстура тоа се уште ќе работи одлично.) Се применува за да се ѕидови, врати, прозорци и - каде што сакате!Голем креативен!- Многу побрзо, почиста и полесно отколку сликарство & ефикасна од позадина.- Дајте му на вашиот досадна стан личен допир.Земјопоседници сакаат тоа!.

Детални спецификации

Додатоци на производи