• Свеж
WOKOTO 10 Ролни Помине Уметност Фолија Налепници Совети Ласерски Божиќ Дизајн на Ноктите Трансфер Decal Ѕвезденото Небо Маникир Декорација (1.57 инчи×39.4 инчи)

WOKOTO 10 Ролни Помине Уметност Фолија Налепници Совети Ласерски Божиќ Дизајн на Ноктите Трансфер Decal Ѕвезденото Небо Маникир Декорација

Rating 
DEN 95.76

Од стока
Во магацинот

РАЗНИ МОДЕЛИ : фолија налепница поставите имаат различни бои и дезени, ќе ви овозможи да дизајн на вашите нокти слободно.НЕМА ПОВРЕДЕНИ ЗА НОКТИ : тоа го направи со безбедно материјал и лесно да се отстрани со лак.Може да се користи за УВ ноктите Помине Уметност Foils создаде совршен "мешани метали" заврши за било полски боја.4 inchs (4*100cm) Боја : Како на сликата покажува ПАКЕТ СОДРЖИНА : 10 Ролни Помине Фолија Налепници КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% сосема нов и висок квалитет.ПАКЕТ СОДРЖИНА : 10 ролни помине трансфер фолија имаат различен стил на дизајн со складирање кутија.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ : притиснете го фолија на ноктите по примена на обоени полски, само неколку секунди, ќе може да се добие парична казна помине уметност дизајн.ДОЛГОТРАЈНИ : Тоа остане подолго во споредба со нормален налепници со врвот грб.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Количина : 10 Ролни Лист Големина : Прибл. Отстрани фолија по фолија модел се држат до вашиот ноктите, 4.Се подготват вашиот ноктите и применува база на грб и сув 2. Притиснете го помине фолија на вашите нокти пред полската е сушени, 3.

Детални спецификации

Додатоци на производи