• Свеж
Кутре Цвет Кошница Trinket Кутии Шарки Rhinestones Jeweled Насликани Емајлирани Предмети Куче Животинско Figurine Накит Носителот Кутија

Кутре Цвет Кошница Trinket Кутии Шарки Rhinestones Jeweled Насликани Емајлирани Предмети Куче Животинско Figurine Накит Носителот

Rating 
DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

Големина : 2.5 H*2.5 W инчен(6*6cm).Симпатична и слатка puppies во најубаво flowered кошница е СИМПАТИЧНА.Handpainted со златен емајлирани,направени од страна на еко-пријателски цинк легура и блескавата кристал rhinestones,олово-бесплатно, не-токсични и безбедно.Тоа е исто така ШАРКИ TRINKET КУТИЈА со простор за складирање внатре да се одржи вашите додатоци како прстен,earing,ѓердан, чувајте ги на сигурно и добро организирани за време на миењето,laudrying,туширање или спиење.Оваа декоративни и collectable кутре цвеќе оркестарот украс прави ЕЛЕГАНТНА ПРИЛОГ на вашиот гардеробер,книга случај,кабинет,суета маса,огледало лента во дневната соба,бања,спална соба.Спакувани и во ексклузивните златен подарок кутија, голема НОВИНА ПОДАРОК идеја за кого спроведувањето на елеганција и убавина во животот на Мајката ден, Денот на Вљубените,Aniversary,роденден,денот на Благодарноста,Божиќ или било какви други празници и настани.Ако било кој квалитет на прашањето или оштетен објект примена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,СЛОБОДНА ЗАМЕНА или РЕФУНДИРАЊЕ ќе се следи соодветно.

Детални спецификации

Додатоци на производи