• Свеж
Накит Прстен Организатор Чување - Накит Прстен Екранот Colle

Накит Прстен Организатор Чување - Накит Прстен Екранот Colle

Rating 
DEN 1838.40

Од стока
Во магацинот

1. Премиум Квалитет : Оваа кутија за накит е направен од премиум СТП кожа надворешноста и напредни сомот внатрешни работи, еколошки и анти абразивен материјал.Премиум мек материјал во внатрешноста може добро заштитете го вашиот прстени, обетки или ѓердан од гребнатини. 2. Практичен Дизајн : Удобен и практичен дизајн може да се задоволат различните потреби, вклучувајќи ги и монтажни премин одбор, прстен ролни, ѓердан куки, еластична ѕид џеб.Основи се цврсти, добро изградени и здрав.Овој практичен дизајн одржите вашиот накит добро организирани. 3. Компактен и Лесен : Овој производ е преносен, компактен и лесен дизајн, тоа е лесно да се носат во вашите чанти или во вашиот багаж за патување. 4. Идеален Подарок : Овој накит организаторот има елегантен outlook ,тоа е идеален подарок за вршење на мали накит, особено погоден за Роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Свадба Ден, Денот на Мајката, Годишнина Ден и така натаму. 5. Елегантен Изглед : Ова патување накит кутија со едноставен и модерен дизајн е убава и елегантна, особено одговара девојки, жени и дами.

Детални спецификации

Додатоци на производи