• Свеж
JUNWU Накит Кутија, Отпорни на Абење Исклучителна СТП Кожа Домот Ергономски се Справи со Ѓердан се Прикаже Случај за Свадба за Годишнина за Денот на Вљубените

JUNWU Накит Кутија, Отпорни на Абење Исклучителна СТП Кожа Домот Ергономски се Справи со Ѓердан се Прикаже Случај за Свадба за Годишнина

Rating 
DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

Суета огледало, погодно за вас да носат накит и шминка. Накит за Складирање : Погоден за секојдневна меморија, така што вашиот накит не е лесно да се изгуби, разумни изглед, можат да се приспособат разни видови на накит, можете лесно може да го најдете накит ви треба. 250 x 130 x 113mm / 9. Одлична СТП Кожа Материјал : Усвојува високо квалитетни СТП кожа, мека и кожата пријателски, удобно да го допрам, стабилни и отпорни на абење, трајни производи за долгорочна употреба.Ергономски се Справи со Дизајн : Лесен за држење и носење.Спецификација : Предмет Тип : Накит Box Material : СТП Leather Size : Прибл.Ви благодариме за вашето разбирање. Ергономски се Справи со Дизајн : Лесен за држење и носење.4 in Color : Pink Uses : пакување на накит, може да се користи за чување на накит, исто така, може да се користат како накит за подарок кутија.

Детални спецификации

Item Type:
Jewelry Box
Material:
PU Leather
Size:
Approx. 250 x 130 x 113mm / 9.8 x 5.1 x 4.4in
Color:
Pink
Uses:
The packaging of jewelry, can be used to store jewelry, can also be used as a jewelry gift box.
Package List:
1 x Jewelry Box :
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Додатоци на производи