• Свеж
HONGTAO Преносни Гроздобер Бронзирање Лак Прстени Хартија Плоштадот корејски Прикажува Случај Накит Пакување Складирање на Жените Накит Кутија Обетки за Подарок Кут

HONGTAO Преносни Гроздобер Бронзирање Лак Прстени Хартија Плоштадот корејски Прикажува Случај Накит Пакување Складирање на Жените

Rating 
DEN 58.32

Од стока
Во магацинот

Предмет Тип : Накит Кутија.Материјал : Хартија.Стил : Моден Стил.Боја : Црна, Бела.Пол : Унисекс.Предмет Тип : Накит Box Material : Paper Color : Црна, White Gender : Unisex Package се Вклучени : Само 1 Pcs Кутија + 1 Pcs Ponge Mat Style : Мода Style Size : A, E, 5*5*3cm Size : B, F, 7*7*3cm Size : В, Г, 7*9*3cm Size : D : D, H, 9*9*3cm Size : јас, 8.5*8.5*3.5 cm Note : 1. Поради различни прилагодувања на екранот, на вистински производ, може да имаат малку боја error2. Големината е рачно мери, постои мала грешка, ве молиме да се разбере.

Детални спецификации

Додатоци на производи