• Свеж
Mxzzand Накит Складирање Кутија, Исклучителна Појава Ретро Складирање Кутија Книга во Облик на Кутија Мека Flannelette Внатре за Нараквици Earings за Жените за Дневна Соба

Mxzzand Накит Складирање Кутија, Исклучителна Појава Ретро Складирање Кутија Книга во Облик на Кутија Мека Flannelette Внатре за

Rating 
DEN 1327.20

Од стока
Во магацинот

Симулација книга во облик на кутија, врежан модели, изгледа ретро и убава.Таму е мека flannelette внатрешноста, кои може подобро да ја заштитите накит од тоа да биде изгребани.Може да се користи за чување на накит, козметика, алатки и други мали предмети.Добра декорација во дневната соба или студија, направи дома полни со културна и уметничка атмосфера.Како и за неговата уникатна и исклучителен изглед, соодветен за да биде фотографија реквизити.Симулација книга во облик на кутија, врежан модели, изгледа ретро и убава.Може да се користи за чување на накит, козметика, алатки и други мали предмети.Добра декорација во дневната соба или студија, направи дома полни со културна и уметничка атмосфера.Како и за неговата уникатна и исклучителен изглед, соодветен за да биде фотографија реквизити.Таму е мека flannelette внатрешноста, кои може подобро да ја заштитите накит од тоа да биде изгребани.Изработен од квалитетни алуминиумски материјал, не и ' рѓа и згаснат, цврсти и издржливи.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Jewelry Storage Box
Material:
Tin Alloy
Size:
Approx. 12.5 * 10 * 5cm / 4.9 * 3.9 * 2.0in
Package list:
1 * Jewelry Storage Box :

Додатоци на производи