• Свеж
Bausweety Кутија За Накит За Жените Ѓердан Обетки Прстени Накит Додаток Организатор

Bausweety Кутија За Накит За Жените Ѓердан Обетки Прстени Накит Додаток Организатор

Rating 
DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

Големина : 17*12*5cm(6.7"*4.7"*2"),Тежина : 0.3 kg/0.66 lb.Материјал : СТП кожа маска + меки кадифени обвивка.Совршен Дизајн : 9 отстранлив мали прегради 1 уво студ картичка,5 уво студ слотови и 7 прстен слотови.Горниот капак има 6 ѓердан куки.Одлично за складирање прстени,обетки и други мали накит додатоци.Answer : ___________________________ Note : Накит не се вклучени.Накит кутија само.Отстранлив прегради : На дното прегради е пренослив,можете да ги отстраните да ги зачувате вашите нараквици.Одличен Подарок : Тоа ќе биде одличен подарок за вашата ќерка,пријателка,сопруга,мајка или пријатели на Денот на Благодарноста , Божиќ, роденден, годишнина, Денот на Вљубените.Спецификации : Боја : Сина,Светло Сина,Розова,Бела Материјал : Трајни СТП кожа маска + меки кадифени поставата Големина : 17*12*5cm(6.7"*4.7"*2") Тежина : 0.3 kg/0.66 lb Пакет Содржина : 1x Накит Кутија.

Детални спецификации

Додатоци на производи