• Свеж
Делукс Накит Кутија со Фиока за Складирање Кутија за Уво студ Earring Earring Рака Накит Рамка Ѓердан парична Казна Класифицирани Голем капацитет за Жените Девојка Подар?

Делукс Накит Кутија со Фиока за Складирање Кутија за Уво студ Earring Earring Рака Накит Рамка Ѓердан парична Казна Класифицирани

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Мулти-функција за складирање:се Избегне прашина од внесување на earring и ѓердан носителот организатор, па нема потреба да се грижите за се гледа и оксидација на накит.Ова го прави тоа на најдобар избор за чување на ѓердани, прстени, приврзоци, обетки, дијаманти, кристали, килибар, ахат и жад.Накит фиока за складирање дизајн : 2-слој фиока функција на дното во голема мера може да се зголеми капацитетот на накит складирање кутија.Своите златни справи го прави целиот погледнете повеќе деликатна.Совршени детали : На скапоцен камен кутија има голем стакло, прозорецот ви нуди отворен поглед на прикажува накит додатоци, што го прави лесно за вас да се земе и место jewelries.Неверојатни подароци:во Потрага за совршен подарок за родендени, годишнини, свадби или празници?Оваа магија накит ѓердан кутија ќе се донесе изненадувања за женски пријатели, сопруги, сестри, мајки и баби на било која возраст.Тоа ќе биде одличен подарок за цел живот.Елегантен и уникатен изглед : На хармонична комбинација на материјали и бои може да се привлечат вниманието, без разлика каде ќе ги поставите тоа.

Детални спецификации

Додатоци на производи