• Свеж
3 Ниво Монтажни Хривнија Носителот Види се Залагаме за Накит Организатор и Hairband Екранот (жолта лен)

3 Ниво Монтажни Хривнија Носителот Види се Залагаме за Накит Организатор и Hairband Екранот (жолта лен)

Rating 
DEN 453.60

Од стока
Во магацинот

ГОЛЕМИНА : 11.81" x 7.09" x 9.65"(30 x18x 24.5 cm).ПРОСТОР за ЗАЧУВУВАЊЕ : Еден ред може да се одржи до 15-20 нараквици или scrunchies.Оваа нараквица носител е совршен подарок за секој кој сака нивната накит нараквици алка часовници scrunchies да се издвоите!.ДИЗАЈН : Компоненти кои може да се расклопуваат може да се врши и што се зачувани.Собранието, исто така, е прилично едноставна и цврста.Мулти-ниво на дизајн чува сите ваши накит во очите и лесно accessable.Висок Квалитет на Материјалите : Трајни жолта лен површина го спречува гребење и оштетување.Оваа Нараквица Екранот Стојат, ќе додадете скромни допир на елеганција да било соба своите поставени тоа.Разни Користи:на Овој приказ е идеален за прикажување на накит во промет на големо & малопродажни продавници, емисии, ентони пазари, или било која друга трговија на животната средина.

Детални спецификации

Додатоци на производи