• Свеж
Еднорог Со Лисја И Пеперутка Кожа Фах Организатор Складирање Catchall Фах Накит Фах Додаток Фах Лични Предмети, Складирање Камериер, Месинг Метал Прилепува 8x8in

Еднорог Со Лисја И Пеперутка Кожа Фах Организатор Складирање Catchall Фах Накит Фах Додаток Фах Лични Предмети, Складирање Камериер,

Rating 
DEN 2044.80

Од стока
Во магацинот

Овој Плоштад во облик на лента со 4 агол прилепува е лесно да се свитка и се расплетува. ➤СКЛАДИРАЊЕ : Оваа елегантна фах седи handsomely на било ноќната, влезот кабинет, маса, салон, countertop, публикации или тоалетни врвот.Тоа е совршен избор, да ги задржи вашиот коцки од трчање диви кога игри се играат.Тоа е совршен избор, да ги задржи вашиот коцки од трчање диви кога игри се играат.Стилски бои и се овозможи да одат со многу различни естетика. ▶МУЛТИ ДИЗАЈН : Surtble за Складирање и Игри.▶ГОЛЕМИНА : Расплетува - 16x16cm/20.Удобен за Носење насекаде да се игра Казино игри, бар игри, забава игри за забава со семејството и пријателите, или се доволно Големи за да содржи вашите часовници, накит, копчиња, монета, промени, бонбони. ▶МАТЕРИЈАЛ : СТП Кожа и 300 Dpvc. ➤МУЛТИ ДИЗАЈН : Surtble за Складирање и Игри.Стилски бои и се овозможи да одат со многу различни естетика.3во/8x8in), Fold - 11. ➤АПЛИКАЦИЈА : плоштадот коцки камериер лента е лесно да се свитка или да се отвори. ➤МАТЕРИЈАЛ : СТП Кожа и 300 Dpvc. ▶СКЛАДИРАЊЕ : Оваа елегантна фах седи handsomely на било ноќната, влезот кабинет, маса, салон, countertop, публикации или тоалетни врвот.Овој Плоштад во облик на лента со 4 агол прилепува е лесно да се свитка и се расплетува.3во/8x8in), Fold - 11.

Детални спецификации

Додатоци на производи