• Свеж
Камериер Послужавник, СТП Кожа Catchall, Фах Организатор, Складирање Кутија за Часовници, Накит, Монети Копче Паричникот ноќта на Вештерките Ноќ Цвет Трик Или Лекување

Камериер Послужавник, СТП Кожа Catchall, Фах Организатор, Складирање Кутија за Часовници, Накит, Монети Копче Паричникот ноќта на

Rating 
DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

Ако имате било какви прашања по приемот на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го реши проблемот за вас.Можете да му дадете на вашето семејство, пријатели или љубовници, како подароци за Божиќ, денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Таткото Ден, Денот на Вљубените и други празници.Овие се одличен подарок идеја исто така-свадби, housewarming, groomsmen, годишнина , итн.Тоа е, не се мие, но може да биде и ги избриша со крпа.Мерењето е прирачник за мерење, ве молиме оставете околу 1cm грешка, ви благодарам.Внимателен Service Every клиентите е многу важно за нас.Исклучителна Life Our фах не е само мали дневни потреби, но исто така и топло подарок.5x3cm (ширевте големина - 20.Големина - 14.Мултифункционален - Апликација за мобилен телефон, часовници, копчиња, накит, монети и други мали предмети, исто така и за вашата домашна Декорација.Материјал - Направен од високо-квалитет микрофибер кожа, таа е издржлива и стилски.Ексклузивно Прилагодување - Не ми се допаѓа бои и дезени?Тоа не е важно, ние обезбеди DIY прилагодување услуга!Само ни ги испратите вашите омилени слики преку електронска пошта, и може да имаат единствена послужавник.Задоволството на клиентите е нашиот вечен извршување.Многу Прилики - совршен подарок за канцеларија, дневна соба, влез начин, спална соба, и бањи.

Детални спецификации

Додатоци на производи