• Свеж
DAUERHAFT Бебе Монитор Камера Безжичен Бебе Монитор Автоматско Ноќ Визија нема Приватност Течење Security Monitor Јасна Слика 2.4 инчен TFT LCD Екран за(100-240V правилата на САД)

DAUERHAFT Бебе Монитор Камера Безжичен Бебе Монитор Автоматско Ноќ Визија нема Приватност Течење Security Monitor Јасна Слика 2.4

Rating 
DEN 1672.80

Од стока
Во магацинот

Вграден-во ноќта светлина, се протега вашата визија во текот на ноќта; никогаш не го пропуштајте моментот, денот или ноќта.До 300 метри(990ft) пренос се движи во отворен простор.Ова бебе монитор има сензор на температура, nightlight, и lullaby функции кои може да се создаде пријатна и забава расадник за вашето бебе.

Детални спецификации

Додатоци на производи