• Свеж
NBK MJC-80-EGR-15/16-32 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, Создаден Дијаметри 15/16 и 32 мм, Алуминиум A2017

NBK MJC-80-EGR-15/16-32 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, Создаден Дијаметри 15/16 и 32 мм, Алуминиум A2017

Rating 
DEN 7831.44

Од стока
Во магацинот

Лесно се вклопуваат ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Електрична изолација отпор вредност : Не помалку од 2 MΩ.NBK - MJC-80-EGR-15/16-32 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип - 3.15"x4.49"x4.49", Создаден Дијаметри 15/16" и 32, Отценети вртежен момент 405, Макс вртежен момент 810, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 7000, Моментот на Инерција 1.1x10-3, Статични Torsional Вкочанетост (Н. м/rad) 14000, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.08, Max Аголна Неусогласеност 1°, Max Axial Неусогласеност 0~+ 1.8, Ракав Цврстина D64, Масовно 1000 g.

Детални спецификации

Додатоци на производи