• Свеж
otor Вратило Спојка Моторни Додатоци Месинг Спојка 3мм/4mm/5мм за Текстилни Машини Рударски Машини(4mm)

otor Вратило Спојка Моторни Додатоци Месинг Спојка 3мм/4mm/5мм за Текстилни Машини Рударски Машини(4mm)

Rating 
DEN 271.20

Од стока
Во магацинот

Стабилни перформанси, непречено функционирање и не стагнација.Мали димензии, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Чиста месинг материјал, тоа е да се носат-отпорни, отпорни на корозија, рѓа-бесплатно, погодни за долготрајна работа.Сите-во-едно калапи и не burrs.Хексадецимален спојка фиксни, стабилна и не е лесно да падне.Функција : 1. Чиста месинг материјал, тоа е да се носат-отпорни, отпорни на корозија, рѓа-бесплатно, погодни за долготрајна work2. Сите-во-едно калапи и не burrs3. Стабилни перформанси, непречено функционирање и не stagnation4. Хексадецимален спојка фиксни, стабилна и не е лесно да се падне off5. Мали димензии, лесно да се инсталира и remove Specification : Предмет Тип : Coupling Material : Brass Hole Дијаметар(опционално) : 3мм, 4mm, 5mm Total Должина : Околу. 30мм / 1.2 in Hex Големина : 12mm Side Завртка (2 парчиња) Дупка со Дијаметар : 4 MMPackage Листата : 5 x Couplings10 x Screw1 x Клуч.

Детални спецификации

Додатоци на производи