• Свеж
Ротирачки Лежишта, Табела Плочата, Лесен за употреба и инсталирање, за бар столици, за мебел, столици,(72mm)

Ротирачки Лежишта, Табела Плочата, Лесен за употреба и инсталирање, за бар столици, за мебел, столици,(72mm)

Rating 
DEN 198.96

Од стока
Во магацинот

Професионални производство, фина изработка, релативно мал замав празнини и долг животен век. Лесен за употреба и инсталирање.Ви благодариме за вашето разбирање. Лагери со посебни структури имаат повеќе функции, како на пример ротација, пренос, а фиксација.Функција : 1.Таа има висока флексибилност и леснотија на користење.Таа има висока флексибилност и леснотија на користење.Лесен за употреба и инсталирање.Може да ротира слободно во 360°. Професионални производство, фина изработка, релативно мал замав празнини и долг животен век.2 oz Shape : Плоштадот Пакет Листа : 1 x Плочата Bearings Note : 1. Може да ротира слободно во 360°.Погоден за мебел столици, бар столици, канцелариски столови, автомобил столици, прикаже полици, итн.Лагери со посебни структури имаат повеќе функции, како на пример ротација, пренос, а фиксација.Двојно имајќи ротира непречено.

Детални спецификации

Item Type:
Turntable Bearings
Color:
As shown in the picture
Product Size:
As shown in the picture
Weight:
Approx.82g~120g/2.9oz~4.2oz
Shape:
Square
Package List:
1 x Turntable Bearings :
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Додатоци на производи