• Свеж
Не се Лизга 360 Плочата Складирање Фах Леќата Тегла Носителот Кујна Бања Зачин Рек Countertop Провизии Суета Храна Козметички Шминка Складирање Кутија - црвена

Не се Лизга 360 Плочата Складирање Фах Леќата Тегла Носителот Кујна Бања Зачин Рек Countertop Провизии Суета Храна Козметички Шминка

Rating 
DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Опис : - На rotatable зачин послужавник со ротари база структура може да се ротира 360 степени за корисниците да се добие во внатрешноста на објекти надвор, совршен за ограничен простор за користење. - Одлично за складирање фах организаторот за домаќинство, кујна употреба.Повеќенаменски користи како тоалет складирање, шминка организатор,послужување пијалоци, кафе на маса, фрижидер да се продавница differnt видови на предмети. - Шупливи дизајн, потрошувачка и вентилација, повеќе чисти.Голема складирање фах организаторот за домаќинство, кујна употреба.две шупливи страна се справува со дизајни донесе многу погодности на движење на целиот rotatable зачин фах без намалувањето на внатрешноста работи.Направени од премиум ABS пластика, против пролизгување rotatable база, еко-пријателски, отпорни на абење, и лесно да се чисти.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.76 inch Package Вклучува : 1 Парче Ротирачки Круг Зачин Складирање Решетката. - Направен од премиум ABS пластика, против пролизгување rotatable база, еко-пријателски, отпорни на абење, и лесно да се чисти.Спецификација : - Материјал : ABS Plastic Size Табела : 26×7cm/10.

Детални спецификации

- Material:
ABS Plastic
Size Chart:
26×7cm/10.24×2.76inch :
Package Includes:
1 Piece Rotating Round Spice Storage Rack. :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Додатоци на производи