• Свеж
Стандард-Должност Најлон Кошарка Нето (ЕА)

Стандард-Должност Најлон Кошарка Нето (ЕА)

Rating 
DEN 405.84

Од стока
Во магацинот

Најлон Кошарка Нето тежина : 0.5 Кг.Класичен Бел Кошарка Нето кои се Вклопува во било кој Стандарден Rim. 12-Јамка Плетенка Најлон Служи Како Одлична Замена за Стариот Нето. 1 Година Производителите Гаранција. 144 грам,12 јамка, плетенка најлон.

Детални спецификации

Додатоци на производи