• Свеж
КООРДИНАТОР 10x Транзистори Mosfet,DIY 55V 75A 200W Три-Pin Sip,IRF4905 IRF4905PBF P-Канал FET

КООРДИНАТОР 10x Транзистори Mosfet,DIY 55V 75A 200W Три-Pin Sip,IRF4905 IRF4905PBF P-Канал FET

Rating 
DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

Пакет се Вклучени : 10pcs.Транзисторски IRF4905 IRF4905 PBF MOSFET FET P-Канал 55 V 75 A 200 W DIY ДА-220 Нови.Големина : 2.9x1cm /1.14x0.39inch.Боја : Црна.Материјал : Електронска компонента.Опис : - Транзистори IRF4905 IRF4905 PBF MOSFET FET P-Канал 55 V 75 A 200 W DIY ДА-220 Нови - Материјал : Електронска компонента - Големина : 2.9x1cm /1.14x0.39inch - Боја : Black Package се Вклучени : 10pcs Package Вклучува : 10 Парчиња Транзистори MOSFETNote : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Детални спецификации

Додатоци на производи