• Свеж
LALEO Преносни Високо Над Двоглед 16 X 52 Телескоп Monocular Пластични Двоглед, за Надворешна Црна Отворено Спортски Телескоп

LALEO Преносни Високо Над Двоглед 16 X 52 Телескоп Monocular Пластични Двоглед, за Надворешна Црна Отворено Спортски Телескоп

Rating 
DEN 1317.60

Од стока
Во магацинот

- Една рака операција.Нејзината најголема преносливост ви овозможува лесно да се лизга тоа во вашата торба со остатокот од вашата патна опрема.- Поле на гледање : 22 степен. - Ноќ Визија : На monocular телескоп има јасна визија кога постои рефлектираат светлина во текот на ноќта со ниско осветлување-ниво ноќ визија изградена-во дизајнот. - Широк апликации : Тоа може да се примени на голф, обемот, кампување, планинарење, риболов, птицата гледа, концерти итн. - Јасна и светла : Леќа усвојува оптичко стакло што го прави објективот повеќе транспарентни, јасни и светла. - Компактен и Лесен : Дизајниран за удобно со лиен контрола обезбедува помалку се тресат.

Детални спецификации

Додатоци на производи