• Свеж
Уметнички Цртеж Професионални Обоени Моливи Поставите 120 Боја, Молив Мрсна Боја Доведе Пастелни бои Моливи за Боење Книги и Училишни Материјали

Уметнички Цртеж Професионални Обоени Моливи Поставите 120 Боја, Молив Мрсна Боја Доведе Пастелни бои Моливи за Боење Книги и Училишни

Rating 
DEN 1439.76

Од стока
Во магацинот

Опис:Ние знаеме дека многу сликари или луѓе кои сакаат сликарство сакал да се создаде.9 in Specification : 120 x Обоени молив, 2 x молив sharpener Package Листа : 1 Кутија на Обоени Молив Поставите Забелешка : ве Молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.И секој молив има независна број, кој е лесен за корисниците да ги изберат и натпревар бои.

Детални спецификации

Додатоци на производи