• Свеж
Нова Рамнотежа на Жените Свежи Пена Roav V1 Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Жените Свежи Пена Roav V1 Работи за Чевли

Rating 
DEN 838.56

Од стока
Во магацинот

Овој уникатен пета работи заедно со bootie горниот дел за сите-ден удобност.Импресивната Нова Рамнотежа свежи пена Roav трчање се натоварени со вградена технологија за да се направи вашиот ден се Повеќе пријатно.Овие тренингот чевли се дизајнирани со вашиот комфор во умот.Навистина Уникатен : Нова Рамнотежа Свежи Пена Roav v1 трчање се ultimate во секојдневен спортски стил.Ултра пета е стратешки дизајниран да прегратка на задниот дел на ногата, за повеќе поддршка одговара.Ултра Пета : Овие неутрален трчање се пофали со главата-претворање пета кој што ја врши, како и тоа да изгледа. 8мм се Откажат : Овие лесни чевли функција пета-да-пети пад од околу 8мм.Првата од трите заштитен технологии во овој спортски чевли, Свежи Пена midsole амортизирање прецизност е конструиран за да се испорача на ултра-cushioned, лесни возење.Свежо Пена Midsole : се Чувствувате како да сте трчање или одење во облаците.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Спарување храбар, атрактивен изглед со кадифен удобност, овие cushioned трчање се во лигата на нивните сопствени.Произведено во САД или Увезуваат.NDurance Outsole : Чекор до вашата игра без да се носи надвор вашиот омилен трчање.Ултра Пета дизајн прегратки задниот дел на стопалото за сит, поддршка одговара.Ndurance гумени outsole технологија обезбедува супериорни издржливост во високо-носат области за да им помогне да се добие повеќе од чевли.

Детални спецификации

Додатоци на производи