• Свеж
Платежна Чамци 16 x 14 mm Електрични Вертикална Warping Тапан за Градење на Модел за Полнење

Платежна Чамци 16 x 14 mm Електрични Вертикална Warping Тапан за Градење на Модел за Полнење

Rating 
DEN 341.52

Од стока
Во магацинот

Модел Брод Монтирање.Може Да Се Користи Во Различни Модели.Направени Со Висок Стандард со Платежна Чамци.Точни Скала Делови.Направен Во Соодветен Материјал.Опис на производот Платежна Чамци - Електрични Вертикална Warping Тапан 16 x 14mm Сет Содржи : Пакет НА Приклучоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи