• Свеж
LTHDD Инверторот 1500W Конвертор на Напон 12V / 24V 110V Напон 230V Конвертор Моќ Инвертер, со AC Штекер, 24V to110V

LTHDD Инверторот 1500W Конвертор на Напон 12V / 24V 110V Напон 230V Конвертор Моќ Инвертер, со AC Штекер, 24V to110V

Rating 
DEN 3495.12

Од стока
Во магацинот

[Третман]-Стави ги во собата и ги красат соба, како што се клупи, маси, bookcases, полици, јадење маси, bedsides.Нека вашата куќа (соба) имаат друга атракција. 【Квалитет】Безбедно за деца и деца.Карактеристики прекрасен детали и рака-насликани антички заврши додава anostalgia на вашата градина.На shoelaces, кадрави коси, цвеќиња, и frock детали на статуата се фино извајани до совршенство.Производ Материјал— рачно изработени, работи многу добро, издржлив, лесен за чистење.Чистење—Нежно whisk површината на мека крпа, ако тоа треба чисти.Можете да ги користите оцет да ги рѓа ако тоа е rusty по долго време.Спецификација на производот : Напојување (електрична socket) : континуирано производство 650 W, врв излез 1500 W. Влезен напон : 12/24 V DCOutput напон : AC 110 V, 220 VUSB излез : 5 VInverter ефикасност : 95% Големина : 20 x 9 x 5.5 cm Weight : 700 g Package листата : 1x автомобил inverter1x со клип моќ cord1x запалка приклучок за adapter1x прирачник за корисникот.

Детални спецификации

Додатоци на производи