• Свеж
Заварување Проводници Млазницата, Добра Еластичност МИГ Факел Контакт Совети Одлична Термичка Спроводливост Високи Перформанси 10Pcs за Заварчик

Заварување Проводници Млазницата, Добра Еластичност МИГ Факел Контакт Совети Одлична Термичка Спроводливост Високи Перформанси 10Pcs

Rating 
DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Функција : 1.Направени со прецизната изработка, кои носат рабови, не е лесно да наштети на вашиот hand Specification : Предмет Тип : МИГ Заварување Контакт Tips Material : Copper Specification : 36 KDx1.

Детални спецификации

Item Type:
MIG Welding Contact Tips
Material:
Copper
Specification:
36KDx1.2
Package List:
10 x MIG Welding Contact Tips :

Додатоци на производи