• Свеж
Mandala Дрво Дома Декор, Boho Етничка Housewarming Ѕид Виси, Morrocan Индискиот Ѕид Уметност, Света Геометрија Yoga Studio, Уникатни Рачно Изработени Духовен Подарок

Mandala Дрво Дома Декор, Boho Етничка Housewarming Ѕид Виси, Morrocan Индискиот Ѕид Уметност, Света Геометрија Yoga Studio, Уникатни

Rating 
DEN 1439.76

Од стока
Во магацинот

Еден "Утринска Ѕвезда" дрво Mandala.Боја : Природна Дрво Заштитени со 2 слоја на мат лак.Материјали : Топола дрво Мерења : Димензии : 15.74"*20.86" / 40cm*53 cm.Може да се закачи хоризонтално или вертикално.Дебелина : 0.23" / 6mm Ова дрво mandala е уметничко дело, која ќе ги носи светлина, хармонија и релаксација на вашиот простор за живеење и создава поканува изгледаат и се чувствуваат.Спектакуларни ѕид décor "Утринска Ѕвезда" Mandala е оригинална лични инспирирани од дизајнот.Нејзините чипка моделот ќе се шири позитивна животна енергија во вашата дневна соба, трпезарија, кујна, погоре на вашиот кревет или на вашата спална соба ѕид, во детската соба, како и на собна врати.Тоа може да биде поставен вертикално или хоризонтално според вашите лични желби.Овој импресивен уметност Mandala ѕид виси е направен од Топола дрво, 0.23" дебела ласерски сече.Совршен housewarming подарок за оние кои сакаат своите домови полни со живот, култура, и возбудлива украсни предмети.Совршена декорација за јога студио или холистичка медицина клиника.Ве молиме имајте на ум : Овој ѕид оркестарот е создадена со користење на природно дрво.Затоа, дрво жито и боја може да се разликува малку, изработка на секое парче еден од еден вид.

Детални спецификации

Додатоци на производи