• Свеж
Професионални MicroSDXC 256GB Работи за Apple iPad 3Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални MicroSDXC 256GB Работи за Apple iPad 3Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Rating 
DEN 1919.76

Од стока
Во магацинот

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Apple i Pad 3!.Се постигне ПОДОЛГ ВЕК на БАТЕРИЈАТА користење на овој функционер ултра компактна големина со уверение ниска потрошувачка на енергија.✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, најсигурен●Најбрз Брзини Фати подобро слики и Full HD 4 K видео и фотографии●Оценет во U1 и C10 брзини, тоа значи до 80 MB/s на префрлување на датотеки, податоци, видео стриминг.

Детални спецификации

Додатоци на производи