• Свеж
XJAXY Памук, Лен Placemats Расклопна Отпорни на Топлина Placemats Табела Placemats 11.81X17.71in Кујна, Трпезариска Маса Душеци,Декорација Мат, Перат,Б

XJAXY Памук, Лен Placemats Расклопна Отпорни на Топлина Placemats Табела Placemats 11.81X17.71in Кујна, Трпезариска Маса Душеци,Декорација

Rating 
DEN 1228.80

Од стока
Во магацинот

Не кајгана.ДВОСТРАНО УПОТРЕБА : Ова е топлинско-изолациски, placemat. Само placemats се продаваат, нема други една предмети.ЛЕСНО се ГРИЖИ За секојдневна употреба, празници,свадба, пролет, и многу повеќе. Препорачуваме миење на рацете, енергично се избегне триење и wringing.МУЛТИ-ЦЕЛ Placemats : користење на вода-доказ термичка изолација памук и лен ткаенини материјал со умерена дебелина, кожата-friendly и дише, меки и удобни за користење, погоден за placemats, салфети, чај крпи или храна фотографија.

Детални спецификации

Додатоци на производи