• Свеж
Диносаурус Скелет На Печатење Печати Ткаени Placemat, Кујна Јадење Вечера Мат Табела Постелнина Место Мат - Placemat Перат Кујнската Маса Душеци

Диносаурус Скелет На Печатење Печати Ткаени Placemat, Кујна Јадење Вечера Мат Табела Постелнина Место Мат - Placemat Перат Кујнската

Rating 
DEN 1152.00

Од стока
Во магацинот

Производ Перформанси : Отпорни на Топлина Placemat : Ефикасна Изолација На Оваа Placemat Може да Достигне 176°f (80°c), Која Може Добро Заштита на Табелата Од Гребнатини, Не Бледнее, Не се Лизга, Отпорни на Топлина, Перат, Лесно се Чисти.Измијте Ги Рацете Со Топла Сапуница Вода И Исушете Ги; Ако Има Дамки На Placemat, Користете Четка И Сапуница Вода За Чистење.Применливи Сценарија : Погоден За Секојдневна Употреба, За Појавување Со Темно Дрвени Маси, Стакло Маси, Бела Јадење Маси, Дрвени Farmhouse Маси, И Кафеава Јадење Маси.Производ Големина : 12x18 Инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи