• Свеж
Генерички Хард Диск Школка Случај 250GB Xbox360

Генерички Хард Диск Школка Случај 250GB Xbox360

Rating 
DEN 1346.40

Од стока
Во магацинот

XBOX360 HDD СЛУЧАЈ. HDD 250 GB ШКОЛКА СЛУЧАЈ.Генерички хард диск школка случај Целосно компатибилни со XBOX360 Тенок 250 GB хард диск Лесно да се инсталира и користи погодно Само приклучете случај (со HDD внатре) и почнете веднаш да ја преземете демонстрации и инсталирате игри на вашиот HDD Најдобри замена за стариот, оштетените, скршени хард диск школка во Боја : Црна.

Детални спецификации

Додатоци на производи