• Свеж
AMBF WP5S4EX2N-15 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, Полипропилен Јадро, 222/Заврши Крајот Капа Neoprene О-Прстен/Заптивка (Пак?

AMBF WP5S4EX2N-15 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, Полипропилен Јадро,

Rating 
DEN 4527.12

Од стока
Во магацинот

Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.

Детални спецификации

Додатоци на производи