• Свеж
AMBF WN125S6EX8T-15 Спб. String Рана Природен Памук Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен Должина, Полипропилен Јадро, Еден Отворен Крај/Пролет Крајот Капа Тефлон О-Прсте?

AMBF WN125S6EX8T-15 Спб. String Рана Природен Памук Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен Должина, Полипропилен Јадро,

Rating 
DEN 4683.36

Од стока
Во магацинот

75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Филтер Димензија : 2.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.

Детални спецификации

Додатоци на производи